Artykuł sponsorowany

Jaki manicure jest najmodniejszy w 2024 roku?

Jaki manicure jest najmodniejszy w 2024 roku?

W świecie mody i urody trendy zmieniają się bardzo szybko, a wraz z nimi pojawiają się nowe propozycje stylizacji paznokci. W 2024 roku na pierwszy plan wysuwają się trzy rodzaje manicure, które zyskują coraz większą popularność w Polsce. Warto zwrócić uwagę na te nowości i być na bieżąco z tym, co modne.

Manicure hybrydowy z efektem kameleon

Manicure hybrydowy to metoda, która zdobyła serca wielu kobiet dzięki swojej trwałości i możliwości uzyskania różnorodnych efektów. W 2024 roku szczególnie popularny staje się manicure hybrydowy z efektem kameleon, który zmienia kolor w zależności od temperatury otoczenia. Dzięki temu paznokcie prezentują się niezwykle oryginalnie i przyciągają wzrok. Efekt kameleon można uzyskać zarówno na naturalnych paznokciach, jak i na tipsach czy żelowych przedłużeniach. W Polsce coraz więcej salonów oferuje taką usługę, a także dostępne są lakiery do samodzielnego wykonania manicure w domu.

Minimalistyczny manicure z geometrycznymi wzorami

Następnym trendem, który zyskuje popularność w 2024 roku, jest minimalistyczny manicure z geometrycznymi wzorami. Ten rodzaj stylizacji paznokci charakteryzuje się prostotą i elegancją, a jednocześnie pozwala na wyrażenie swojej kreatywności. W Polsce można spotkać się z różnymi wariantami tego trendu – od prostych linii i kształtów, po bardziej skomplikowane wzory inspirowane sztuką abstrakcyjną. Minimalistyczny manicure w Rzeszowie świetnie sprawdza się zarówno na krótkich, jak i długich paznokciach, a także pasuje do większości stylizacji ubraniowych.

Manicure z efektem 3D i brokatem

Trzecim trendem, który zyskuje coraz większą popularność w 2024 roku, jest manicure z efektem 3D i brokatem. Stylizacje te wyróżniają się bogactwem faktur i błyszczących elementów, które nadają paznokciom wyjątkowego charakteru. W Polsce coraz więcej salonów oferuje usługi związane z aplikacją różnego rodzaju ozdób 3D, takich jak kryształki Swarovskiego czy metalowe elementy. Dodatkowo, brokatowy manicure może być wykonany zarówno na naturalnych paznokciach, jak i na tipsach czy żelowych przedłużeniach. Ten rodzaj manicure doskonale sprawdza się podczas okazji specjalnych, takich jak wesela czy inne uroczystości.